Modlitby za pronásledované křesťany

 

 

A tak, bratří, modlete se za nás,
aby se slovo Páně stále šířilo a bylo oslaveno jako u vás
a abychom byli vysvobozeni od pochybných a zlých lidí.

(2. Tesalonickým 3,1)

 


20.06.2014 13:23:22

Připojte se k celosvětové modlitební kampani za Nigérii

Magda

Otče náš nebeský v Pánu Ježíši Kristu, buď prosím milostiv našim bratrům a sestrám v Nigérii a posiluj je v jejich nelehké situaci. Provázej je v každém dni a nadlehčuj jejich břemena, dávej jim, prosím, odvahu a rozhodnost a posiluj jejich víru v Tebe.
Žehnej jejich pronásledovatelům, nechť Duch Tvůj jim ukazuje na Tvoji lásku, nechť i oni chtějí ve Tvé lásce chodit a žít. Amen.


24.05.2014 16:03:12

Súdán: Těhotná žena odsouzena k trestu smrti za ‚odpadlictví‘

Mária M., Prievidza

Blahoslavená Miriam, ty si zažila príkorie a utrpenie podobné, ako Meriam Wani. Pros Boha cez svoju modlitbu v mene Meriam: „Duch Svätý, naplň ma. Stráv ma, Božská Láska. Veď ma po správnej ceste. Mária, moja dobrá matka, pozri sa na mňa. Vypros mi požehnanie u Ježiša. Ochráň ma od zlého, od klamu a od každého nebezpečenstva.“ Vypros pre túto mučeníčku milosť zbavenia príkoria od trápiteľov a oslobodenia z väzenia. Nech je každá myšlienka, slovo a skutok trpiacej Meriam a celej jej rodiny na Božiu slávu, nech sa na nich ukáže Božia moc a jeho nesmierna láska. Amen.


16.05.2014 15:07:05

Blízký východ: Případy křesťanek zavražděných vlastními přibuznými

Observant O., Praha

Pane, dej účast na svých zaslíbeních těm, kteří prolili svou krev pro Tvé jméno, žehnej těm, kteří jsou pro víru pronásledováni. Amen.


06.04.2014 11:50:10

Pákistán: Křesťané odsouzeni k trestu smrti za rouhání

Martin Š., Zlín

Prosím ať tímto projdou jako Danielovi druzi ohnivou pecí v knize Daniel. ať se jich zlo nedotkne. Bože děkuji ti, že ty jednáš.. Děkuji ti, že se mohou skrze TEbe radovat z utrpení, protože ty jim požehnáš a mají věčný život s Tebou. Prosím Buď vůle Tvá. Amen


14.02.2014 20:36:49

Sýrie: Matka s dcerou pronásledovány pro svou křesťanskou víru

Mili, Bratislava

drahy Pane, prosim ta velmi o Karimu a jej deti. o specialnu ochrannu nad jej zivotom, o specialnu lasku a vedenie. prosim taktiez aj o jej manzela, aby ta mohol spoznat ako svojho Pana a Spasitela a najst v Tebe vsetko a svoj vecny zivot a najma zmysel zivota. nech sa Ty drahy Pane oslavis v tejto rodine. prosim o specialne zaopatrenie a vedenie. v mene Jezisa Krista. amen!


19.01.2014 11:18:07

Egypt: Nemocnice odmítly ošetřit postřeleného křesťana

Dana S., Česko

Lukáš 10:29 Zákoník se však chtěl ospravedlnit a proto Ježíšovi řekl: "A kdo je můj bližní?"
30 Ježíš mu odpověděl: "Jeden člověk šel z Jeruzaléma do Jericha a padl do rukou lupičů; ti jej obrali, zbili a nechali tam ležet polomrtvého.
31 Náhodou šel tou cestou kněz, ale když ho uviděl, vyhnul se mu.
32 A stejně se mu vyhnul i levita, když přišel k tomu místu a uviděl ho.
33 Ale když jeden Samařan na své cestě přišel k tomu místu a uviděl ho, byl hnut soucitem;
34 přistoupil k němu, ošetřil jeho rány olejem a vínem, obvázal mu je, posadil jej na svého mezka, zavezl do hostince a tam se o něj staral.
35 Druhého dne dal hostinskému dva denáry a řekl: `Postarej se o něj, a bude-li tě to stát víc, já ti to zaplatím, až se budu vracet.´
36 Kdo z těch tří, myslíš, byl bližním tomu, který upadl mezi lupiče?"
37 Zákoník odpověděl: "Ten, který prokázal milosrdenství." Ježíš mu řekl: "Jdi a jednej také tak."
Otče dej milost těm kteří tě nenávidí a pronásledují milost a obměkči jim srdce, aby uviděli, uslyšely a byli uzdraveni. Prosím jménem Ježíše amen.


14.01.2014 23:07:25

Írán: Křesťané oslavili Vánoce ve vězení

Mili, Bratislava

Drahy Ocinko Nebesky, chvalim a oslavujem ta za to aky si k nam milostivy a laskavy! Chvalim ta za tvoju vernost a lasku, za tvoju dobrotivost a pomoc. Chcem ti dakovat za to, ze pri krestanoch, ktori su za svoju vieru vazneni, Ty stojis a bdies nad nimi, za to, ze ich nikdy nenechas samych!
Dakujem za tvoje povzbudenia aj slova, ktore im Ty davas.
Prosim daj im do srdca tvoju radost, tvoju nadej a tvoju istotu, ze Ty sa postaras o ich rodiny a pribuznych a dakujem ti, ze to tak aj spravis! dakujem, ze v tebe mame istotu nad kazdu istotu a ze Ty si BOHOM.
mocne sa dokonavaj pri Farshidovi, dr. Hosseinovi a inych bratoch. Daj im prosim moznost spievat chvaly tebe na slavu a mat spolocenstvo aj vo vazeni. prosim ta v drahom mene Jezisa Krista!
dakujem za tvoju krv drahy Jezis! prikryvam aj tychto sudencov v KRISTU tvojou drahocennou krvou a prosim o tvoju silnu pritomnost aj nadalej vo vazeni aj pre nich a aj pre ich rodiny! nech sa BOH oslavi v Irane! dakujeme za to drahy Ocinko co tam uz robis!
amen!


 

[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]

 

Poznámky

 

  • Modlitby přidávejte přímo k jednotlivým zprávám, tato stránka pouze zobrazuje jejich seznam.
  • Aktivně zapojit se mohou pouze registrovaní uživatelé, změnit přihlašovací/osobní údaje je možné zde.
  • Pro modlitby v angličtině můžete využít Persecuted Church Prayer Wall na stránkách kanadského Hlasu mučedníků.